Oficjalna Polska Strona Björk
bjork.pl
Forum poświęcone islandzkiej wokalistce Björk

>Powrót do serwisu<

Aktualności - Życzenia urodzinowe dla Bjork

Iwona - 2005-11-21, 00:08
Temat postu: 40 lat minęło...
Bjork kolejnych 40 lat owocnej pracy i skomponowania 'idealnej piosenki", a nam następnych 40 z jej muzyką, z całego serca życzę. Zdrowie Bjork!! :zdrowie:
Tifa - 2005-11-21, 00:19

Zdrowo rośnij Bjork! :lol:
dominique - 2005-11-21, 08:54

ale ten czas leci ;) :zdrowie:
haanka - 2005-11-21, 12:09

til hamingju!!!

i tak na marginesie jako ze mam fioła na punkcie isandzkiego to na stornce w nevsie jest błąd, Gangi per vel powinno byc ţér albo thér (zamiast p to ichne przedłuzone p czytane lub pisane jako 'th')

SaGeM - 2005-11-21, 14:04

heh stara "dupa" sie nam z Brzózki robi :D Ale i tak pomimo wieku ciągle wygląda jakby miała 25 :D

cheers :) :zdrowie: :urodzinki:

Rain - 2005-11-21, 15:51

"Today is the birthday... " :) wszystkieo najlepszego!!
allgau - 2005-11-21, 17:56

Sto lat, sto lat! Zdrowia, wszystkiego najlepszego i dalej tak głosu wspaniałego...
MadameButterfly - 2005-11-21, 18:18

Sto lat, sto lat :]

A ciekawe jak ona obchodzi dzisiejszy dzień? :]

npc - 2005-11-21, 18:52

hanka napisał/a:
til hamingju!!!

i tak na marginesie jako ze mam fioła na punkcie isandzkiego to na stornce w nevsie jest błąd, Gangi per vel powinno byc ţér albo thér (zamiast p to ichne przedłuzone p czytane lub pisane jako 'th')

- sorry - niestety to bylo z translatora na translator, bo ja dla odmiany po islandzku potrafie wlasciwie tylko "takk" :D

juz poprawiam tytul niusa 8)

all the best Björk!
(zyj wiecznie :bukiet: )

:)

Tifa - 2005-11-21, 20:02

npc napisał/a:
(zyj wiecznie ...)

... To mi sie kojaży z filmiem "Ze śmiercią jej do twarzy" ;P
Wolałabym, aby Bjork nie żyła wiecznie ;) ale jej muzyka - owszem :]

npc - 2005-11-21, 20:12

Tifa napisał/a:
npc napisał/a:
(zyj wiecznie ...)

... To mi sie kojaży z filmiem "Ze śmiercią jej do twarzy" ;P
Wolałabym, aby Bjork nie żyła wiecznie ;) ale jej muzyka - owszem :]

- wazne, zeby przezyla mnie :-P

GaGi - 2005-11-21, 20:20

och och STO LAT!
dali - 2005-11-22, 00:54

Sto lat!
Jano - 2005-11-23, 13:42

sto lat(spóźnione) czekam na kolejne fajne płyty
vanilla - 2005-11-23, 14:12

zdrówko dla debutantki czterdziestkowych doznań wiekowych :wink: !
Tort będzie ? :jem1:

endo-man - 2006-09-19, 16:03

Nie powiem żeby wyglądała na 25-kę. Gdyby zmyc z niej te tony tapety jakie obecnie na siebie pakuje, ukazało by nam sie oblicze Starca z Cro-Manion. Ale co tam-nie za urode /czy raczej jej brak/ ją kocham. Niech nam żyje i tworzy... :bite:
szept - 2006-09-19, 22:41

Hihihi... ty bestyjo.

Bjork po prostu jest reprezentantka egzotycznej urody ;) Szczerze to wierze w to, ze nie ma kobiet brzydkich tylko sa zaniedbane, ale to juz ogromniasty off top z mojej strony...

Moze maly temacik? W stylu ONLY man zone ;)

endo-man - 2006-09-20, 10:28
Temat postu: 40 lat minelo
[quote="szept"]Hihihi... ty bestyjo.

Bjork po prostu jest reprezentantka egzotycznej urody ;) Szczerze to wierze w to, ze nie ma kobiet brzydkich tylko sa zaniedbane, ale to juz ogromniasty off top z mojej strony...

Czy miałeś może na myśli "nie ma brzydkich kobiet, tylko wódki czasem brak"-zwłaszcza gdy ma sie do czynienia z 40-stkami.Mimo wszystko uważam że talent z urodą niekoniecznie musi iśc w parze, czego Bjork jest żywym przykładem, z tym że kobiety brzydkie potrafią byc o wiele bardziej fascynujące...

szept - 2006-09-20, 12:51

Nie, z ta wodka to juz nadinterpretacja mojej mysli.

A Bjork chyba po prostu jest oryginalna we wszystkim czego dotknie. Zreszta im dluzej podziwia sie jej urode tym jest ona ciekawsza. Po prostu ten rodzaj piekna nie jest tak nachalny jak u co niektorych sex bombek. I to wlasnie jest najlepsze w jej wygladzie :)

Jesli chodzi o 40-stki... dzisiaj widzialem kobiete wygladajaca dosc staro z powodu dlugich, siwych wlosow... ok. 65 lat ( z wygladu ). Ale to co mnie najbardziej zaskoczylo to fakt, ze bila z niej ogromna dawka sex appealu. Sposob w jaki sie poruszala i palila papierosa byl bardzo uwodzacy... moze jeszcze podkresle, ze do dzis nie zauwazylem w sobie dziwnych fascynacji starszymi paniami ;)

endo-man - 2006-09-20, 14:37

szept napisał/a:
Nie, z ta wodka to juz nadinterpretacja mojej mysli.

A Bjork chyba po prostu jest oryginalna we wszystkim czego dotknie. Zreszta im dluzej podziwia sie jej urode tym jest ona ciekawsza. Po prostu ten rodzaj piekna nie jest tak nachalny jak u co niektorych sex bombek. I to wlasnie jest najlepsze w jej wygladzie :)

Jesli chodzi o 40-stki... dzisiaj widzialem kobiete wygladajaca dosc staro z powodu dlugich, siwych wlosow... ok. 65 lat ( z wygladu ). Ale to co mnie najbardziej zaskoczylo to fakt, ze bila z niej ogromna dawka sex appealu. Sposob w jaki sie poruszala i palila papierosa byl bardzo uwodzacy... moze jeszcze podkresle, ze do dzis nie zauwazylem w sobie dziwnych fascynacji s mtarszymi
paniami ;)

Cóz, bywają gusta i ..a zresztą...
Szpetota nawet najbardziej fotogeniczna pozostaje jednak SZPETOTA[/list][/center]

loskamillos - 2007-08-25, 21:07
Temat postu: Życzenia urodzinowe dla Bjork
Witam,

Może to trochę za wcześnie, ale wydaje mi się, że warto by 21 listopada wysłać do Bjork jakieś fajne życzenia urodzinowe :)

Jakbyśmy napisali jakieś fajne, to może by znowu do Nas przyjechała :klap2:

Trzeba tylko coś wymyślić na prawdę coś fajowskiego :)

Jakieś propozycje ?

krtek - 2007-08-25, 21:21

ta, a pózniej slijcie na bjork@bjork.com
na pewno odpowie z podziekowaniami...

:bosz:

the_waif - 2007-08-25, 22:15

no to może by:

today is your birthday
i'm smokeing ciggar
i lie in the buthtub
and sows your photo
into my knicers
ooooh...
the pleasure is all mnie
emotional landscapes
aargh... ohgrh... whgrhaaa... [ancestors]
i'm in hit with your charm
i'm in rapture
how can you do this to me ??
i don't go humble
be my simone :P :P :P

loskamillos, żeby nie było że się tylko naśmiewam ;) mogę napisać coś "na poważnie", ale z tego co wiem Bjork nie czyta fan-poczty :( w jakimś wywiadzie o tym mówiła...

hast - 2007-08-25, 22:52

ja mysle, ze bardziej by się ucieszyła, gdyby każdy z nas w dniu jej urodzin kupił sobie jakieś jej wydawnictwo, którego jeszcze nie posiada :P singiel jakis czy cos /dobra, wiem, ze tacy wierni fani mają już wszystkie oryginalne cdeki na półce :P :P /

:prezencik:

the_waif - 2007-08-25, 23:51

Hastveda napisał/a:
tacy wierni fani mają już wszystkie oryginalne cdeki na półce

łoj nie majom, nie majom :P ja mam tylko połowę singielków (co prawda z soulseeka :P ) ale... gdyby tak gdzieś trafić oryginalne tappi tikarrass... ach ech och (pomijam fakt, że winyla nie miałbym gdzie odtworzyć).

może wyślijmy tort na adres fanklubu?
albo wielką kartkę urodzinową z podpisami wszystkich z forum?
albo nagrajmy jej piosenkę (może z tekstem z mojego poprzedniego posta)?
albo porwijmy isadorę a 21 listopada odstawmy ją do mamusi z okrzykiem niespodzianka! na ustach :P

loskamillos - 2007-08-26, 09:22

Mi bardzo spodobał się pomysł z kartką i podpisami wszystkich forumowiczów.
Gdybyśmy ją wysłali do wytwórni, albo do jej agencji no to na pewno by ją dostała.

Ja bym się ucieszył jakbym dostał taką kartkę :)

polatucha - 2007-08-26, 13:11

i jak to organizacyjnie by wyglądało? mamy 943 użytkowników..
the_waif - 2007-08-26, 13:12

kartka - ok :D

ale powstaje problem: jak mamy się wszyscy podpisać? poza tym chyba nie wszyscy by chcieli. jedyne wyjście jakie widzę to zeskanować swój podpis, ale... no nie wiem... trochę to takie "oszukaństwo" :P

DoRis - 2007-08-26, 14:40

A gdzie Wy taka wielka kartke znajdziecie? :bosz:
loskamillos - 2007-08-26, 15:33

A może macie jakieś inne pomysły ??

Z kartką to rzeczywiście może być problem ;/

MadameButterfly - 2007-08-27, 00:46

loskamillos napisał/a:

tak, to byłby problem...
z drugiej strony to jednak chyba warto wysilić się bardziej, niż tylko wysyłając życzenia na maila, czy jej stronę, stronę (:
hm... moglibyśmy stworzyć specjalną stronę na tą okazję, z życzeniami, podpisami, każdy mógłby dodać coś od siebie, po angielsku z jakimś polskim akcentem (:
to oczywiście tylko propozycja,
wydaje mi się że uda się wymyślić jeszcze coś lepszego (:

Matt. - 2007-08-27, 11:58

Cytat:
ale powstaje problem: jak mamy się wszyscy podpisać? poza tym chyba nie wszyscy by chcieli.

To może ustalimy do kogo będziemy wysyłać swoje podpisy (pocztą). Ktoś skombinuje jakąś kartkę a każdy znajdzie sobie jakiś (ładny) strzępek papieru, żeby dać swój podpis i później ta jedna osoba je wszystkie poprzykleja i wyśle w imieniu nas wszystkich tam podpisanych ?
Stworzy się osobny temat w którym ta osoba będzie prowadziła dziennik z przygotowań ??
Hmm ;> ?

:bless:

the_waif - 2007-08-27, 15:13

Matt. napisał/a:
To może ustalimy do kogo będziemy wysyłać swoje podpisy (pocztą). Ktoś skombinuje jakąś kartkę a każdy znajdzie sobie jakiś (ładny) strzępek papieru, żeby dać swój podpis i później ta jedna osoba je wszystkie poprzykleja i wyśle w imieniu nas wszystkich tam podpisanych ?
Stworzy się osobny temat w którym ta osoba będzie prowadziła dziennik z przygotowań ??

jestem za :)

jak jest "wszystkiego najlepszego" po islandzku?

MadameButterfly - 2007-08-27, 20:19

Til hamingju međ afm[ae]liđ - Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...
the_waif - 2007-08-27, 20:53

takk, ladyvindur :lol:
Matt. - 2007-08-27, 21:03

to co z moją propozycją ;> ?
the_waif - 2007-08-27, 21:21

Matt. napisał/a:
to co z moją propozycją ;> ?

to może załóż ten przygotowawczy temat ;)

Matt. - 2007-08-27, 22:29

Najpierw trzeba znaleźć kogoś , kto chciałby zająć się koordynacją :jezor: Czyt. kogoś do kohgo będziemy to wysyłać i kto kupi karteczkę etc :)
W sumie mógłbym, ale muszę to przemyśleć bo od września mam jazdy z maturą itp :)

loskamillos - 2007-08-29, 10:57

A może zrobilibyśmy kartkę na zamówienie? Ja jestem z małej mieściny i tutaj nie ma takiej możliwości, ale jak ktoś jest z Wa-wy no to na pewno można coś takiego zrobić, he ?

Wybrałoby się jakąś fajną fotografię na okładkę, w środku przyklejone życzenia i jakąś flaszeczkę :prezencik:

DoRis - 2007-08-29, 17:16

loskamillos napisał/a:
(...) i jakąś flaszeczkę

No niech mnie... @_@

loskamillos - 2007-08-29, 19:05

Taki mały polski akcent :D
Matt. - 2007-08-29, 19:16

Cytat:
jakąś flaszeczkę

Bo znowu przeprowadzi się do Hiszpanii x]
Ejj , coś mało chętnych do akcji !

Cyprian - 2007-08-29, 23:12

Matt. napisał/a:
Bo znowu przeprowadzi się do Hiszpanii x]

No to dobrze, przynajmniej wróci na rodzimy kontynent :)

sorcerer - 2007-08-30, 18:09

loskamillos napisał/a:

to sie wysle pdf'a z naszymi podpisami :P

Leszowa - 2007-08-30, 21:09

sorcerer napisał/a:

to sie wysle pdf'a z naszymi podpisami :P

Myślę, że gdyby się wysłało jej (na przykład do wytwórni) coś tak namacalnego jak kartka z podpisami, a nie e-maila z pdf-em, to byłoby to dla Bjork bardziej zauważalne... Oczywiście, jeśli w ogóle by zauważyła :P

the_waif - 2007-08-31, 03:04

Leszowa napisał/a:
Oczywiście, jeśli w ogóle by zauważyła

no właśnie. a możliwe, że nawet nie będzie chciała zauważyć, bo jak już pisałem (albo i nie :P ) nie ma zwyczaju czytania fan-poczty

ale spróbować nie zaszkodzi, wszak if you belive in dreams or (what is more important) that a dream can come true i will meet you... i was peaking łoj, z tą frazą to już chyba przesadziłem, choć... who knows what's going to happen :bite:

a może wydrukujmy jej życzenia czcionką bjork handwriting? się kobita zdziwi :D

Matt. - 2007-08-31, 19:56

Cytat:
if you belive in dreams or (what is more important) that a dream can come true

To możnaby napisać na kopercie ogromnymi literami - może to ruszy sumieniem odbiorcy przesyłki ;)

PS . To kto by się tym zajął , bo ja chyba jednak odpadam ...

edit :
Cytat:
- chwileczkę, jaki jest rym do słowa "pączek"?

Bączek - pączek - pajączek - bez nóżek i rączek .. wymyśliłem to kiedyś na kumpla ;)

the_waif - 2007-09-01, 04:02

Matt. napisał/a:
To możnaby napisać na kopercie ogromnymi literami - może to ruszy sumieniem odbiorcy przesyłki

niezły pomysł :yes: ale czy to wystarczy? gdzie właściwie wysłać takie życzenia? do wytwórni? a co oni z nimi zrobią? jak znam życie to pewnie nic... ale nieważne - SPRÓBOWAĆ NIE ZASZKODZI ;)

Matt. napisał/a:
Bączek - pączek - pajączek - bez nóżek i rączek .. wymyśliłem to kiedyś na kumpla

dziękuję :D a wiesz może skąd wziąłem to pytanie o rym? ;)

loskamillos - 2007-09-01, 08:30

Wydaje mi się, że jak wyślemy to do wytwórni to na 100% jej to dadzą, ale czy przeczyta ??
Nie wiem :(

raisa - 2007-09-01, 10:38

Pomysł jest dobry ale nie wydaje mi się że przeczyta bo jak mówi "gdybym czytała listy od fanów, musiałabym uznać,że jestem Bogiem, a przecież nim nie jestem. Poza tym nie mam na to czasu- zapominam o urodzinach moich dziadków czy telefonie do taty, a mam czytać isty od obcych ludzi?"
ekhem, ekhem...:(

loskamillos - 2007-09-01, 10:41

Wydaje mi się, że i tak powinniśmy coś zrobić. A to czy przeczyta czy nie, to akurat chyba nie jest ważne. Liczy się gest :)
polatucha - 2007-09-01, 10:44

loskamillos napisał/a:
Wydaje mi się, że i tak powinniśmy coś zrobić. A to czy przeczyta czy nie, to akurat chyba nie jest ważne. Liczy się gest :)
to te życzenia są dla nas czy dla niej? ja myslalam, ze to sklada sie zyczenia, aby komuś było miło, a nie żeby poczuć się lepiej. Nie ma większego sensu wysyłać życzeń, które nie docierają do odbiorczyni, no chyba, ze to dla fanów forma terapi.
loskamillos - 2007-09-01, 11:01

polatucha napisał/a:
Nie ma większego sensu wysyłać życzeń, które nie docierają do odbiorczyni, no chyba, ze to dla fanów forma terapi.

A skąd wiesz, że nie nie dotrą? Ja uważam, że spróbować warto :)

polatucha - 2007-09-01, 11:23

loskamillos napisał/a:
A skąd wiesz, że nie nie dotrą? Ja uważam, że spróbować warto :)
nie wiem, może dlatego, ze raczej mam tendencje realistyczne w sobie, a nie idealistyczne.
loskamillos - 2007-09-01, 11:30

No dobrze. Czy w takim razie ktoś uważa pomysł wysłania kartki z życzeniami do Bjork za dobry?
Bo jeśli nie, to zamykamy temat.

raisa - 2007-09-01, 13:32

Ja uważam że to jednak warto zrobić. Jestem za!
Matt. - 2007-09-01, 15:49

Cytat:
dziękuję :D a wiesz może skąd wziąłem to pytanie o rym? ;)

skąd ;> ?

To może skoro połowa userów jest zdania że Bjork nie otrzyma tej przesyłki wpadniemy na inny pomysł , w końcu na karteczce świat się nie kończy.

Może jakiś njujorkers odszuka jej mieszkanie i wrzuci jej cegłę z naszymi podpisami i życzeniami :P ?
Trzeba coś skombinować - ejj ! 2 i pół miecha jeszcze ..

Vesper - 2007-09-02, 12:42

a nie pomyśleliście może, że ona ma gdzieś taką kartkę...pewnie codziennie otrzymuje od fanów różnego rodzaju gesty sympatii w postaci karteczek, ciasteczek i misiaczków...lepiej kupujcie i słuchajcie jej płyt, chodźcie na koncerty...myślę, że prezent w takiej postaci jest najlepszy :P
hast - 2007-09-02, 14:03

Vesper napisał/a:
lepiej kupujcie i słuchajcie jej płyt, chodźcie na koncerty...myślę, że prezent w takiej postaci jest najlepszy :P

popieram :)

the_waif - 2007-09-02, 20:59

mi w zasadzie wszystko jedno. ale jeśli zbierze się grupa osób chętnych do "kartki" to jestem za.

Matt. napisał/a:
skąd ;> ?

klik tu i na leniwyjście: http://www.merlin.com.pl/...t/4,295681.html

I love Bjork - 2007-10-03, 11:21

Ja też jestem za. Jak ją dostanie i nawet ne zajrzy do środka to przynajmniej będzie wiedziała, że ma całą zgraję fanów w Polsce.(napewno to wie,ale jeszcze się upewni :))
szept - 2007-10-03, 11:49

To co z ta kartka ;) pytanie o bolaczkach egzestencjalnych. Urodziny Bjorkowej chyba tuz, tuz?
Bachelor - 2007-10-03, 22:10

Jeżeli rzeczywiście chcecie coś zrobić, to należałoby się do tego zabrać 'teraz, zaraz' bo jeżeli chcecie to do managementu wysłać, to trochę czasu minie zanim Bapsi to otrzyma, a poza tym zastanawiam się, czy ona tego po prostu nie oleje?
Matt. - 2007-10-03, 22:15

Oleje , nie oleje ; znów wyszedł słomiany zapał polaków i to jest piękne choć przerażające .
Btw . Ruszyła sprzedaż biletów na openera w promocji po 219 na 3 dni . Tyle że nie wiadomo kto będzie ...

Bachelor - 2007-10-04, 17:47

Na 100% oleje nie czyta maili fanów i pewnie innych przesyłek też nie przyjmuje, bo i po co? Też bym chyba tak robił ;-)

Kto na Open'erze? Napewno nie Björk :P

migdal - 2007-11-20, 21:08
Temat postu: urodziny Bjork
Kochana Pani z Islandii konczy jutro 42 latka :)

Duzo zdrowka, szczescia co tam tylko najlepszego
a sobie i Wam zycze orgomu radosci z plyt, projektow, teledyskow, wszystkiego co bjorkowe - a na co jeszcze trzeba czekac.

PS 21 listopada to rowniez miedzynarodowy dzien zyczliwosci.

Flexible - 2007-11-20, 21:39

jak jutro, to jutro.
Matt. - 2007-11-20, 23:49

To już za 11 minut :P !
co do jej urody .. niektórym podoba się nawet po 40-stce :)

hunter212 - 2007-11-21, 00:09

Już 9 minut po północy !

A ktoś zna dokładną godzinę urodzin Brzózki ?

Bachelor - 2007-11-21, 17:41

najlepszego B.
ognisty kamyk - 2007-11-21, 19:20

A ktoś zna dokładną godzinę urodzin Brzózki ?[/quote]
A czy to ważne o której się bjork urodziła? :urodzinki: :urodzinki: Wszystkiego najlepszego na urodzinki samych udanych projektów muzycznych :zdrowie:
40 lat minęło jak jeden dzień........... :D

Nazarian - 2007-11-21, 19:24

happy birthday, bjork!
:klap1: :klap1: :klap1:

dupa sałata - 2007-11-21, 19:26

stara baba
hunter212 - 2007-11-21, 19:29

Cytat:
A czy to ważne o której się bjork urodziła?

Taka ciekawość :jezor:

Dzisiaj podczas meczu piję za zdrowie Bjork :piwo:

migdal - 2007-11-21, 20:02

a ja pije za jej zrowie... za dokladnie... 42 minuty ;) :piwo:
Flexible - 2007-11-21, 20:34

WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ WSZYSTKIM Z OKAZJI URODZIN BJORK
:twisted:
wypiłem kieliszek wina za jej zdrowie, niech tworzy do konca świata i jeden dzień dłużej.

szept - 2007-11-21, 21:06

No to ja wzniose kubek parujacej kawy i pozycze wszystkiego najlepszego nie tylko bjorkownej, ale rowniez wszystkim januszom (miedzy innymi mojemu tacie tez :P )
Mati Hautameki - 2007-11-21, 21:28

No to będzie popijawa na Islandii czy gdzie ona tam obecnie przebywa :D
a ja piję za zdrowie mojego braciszka, który dziś skończył 10 lat (w takim przypadku to raczej pije coś bez %) ;)

migdal - 2007-11-21, 22:17

wszystkim solenizantom z calego globu, a szczegolnie z naszego forum wszystkiego naj :) a jutro... trzeba wstac...
dominique - 2007-11-22, 09:51

Zawsze twierdzilem, ze Björk sie nie starzeje. Juz po raz trzeci obchodzi czterdziestke ;-)
krtek - 2007-11-22, 09:52

dominique napisał/a:
Zawsze twierdzilem, ze Björk sie nie starzeje. Juz po raz trzeci obchodzi czterdziestke ;-)

zauważ, że trzykropek sugeruje ciągłość tematu ;)
<widzi jak bjork z wypiekami na twarzy wchodzi tu co roku ;P>

ognisty kamyk - 2007-11-22, 20:44

brzózka starą dupcią sie robi :PPPP :PPPP a propos godziny urodzin gdzieś mi się oczy obiło że wieczorem przyszła na świat ale głowy sobie uciąć nie dam :loony:
pagin - 2007-11-23, 19:52

ciągle ma tą swoją urodę. może przez to że jest czarownicą, jak to kiedyś ktoś zauważył w pewnej gazecie? i żywi się gwiazdami?
ognisty kamyk - 2007-11-23, 23:32

czasami jak się bjorka rozczochra to wygląda jak taka czarownica - 40 latka :jezor:
migdal - 2007-11-24, 20:19

a czasami jak jakis elf... elfica - rym do czarownica :) a jak kazdy wie, elfy sa wieczne :) tych 40 bedzie sporo
Bachelor - 2007-11-26, 15:56

pagin napisał/a:
(...) jest czarownicą,(...) i żywi się gwiazdami?

migdal napisał/a:
a jak kazdy wie, elfy sa wieczne

Oh gosh! wy nie macie pojęcia o bajkowych stworach! :drama:

ognisty kamyk - 2008-07-20, 19:23

A wiecie że Bjork urodziła się w niedzielę ?? właśnie to sprawdziłam w tzw" wiecznym kalendarzu" :)
I'veSeenItAll - 2008-07-20, 20:45

oo, to tak jak ja :D
coś nas łączy :D :D

dupa sałata - 2008-07-20, 23:28

to wspaniała wiadomość :dj:

nie spodziewałem się tego :klapsy: :klapsy:

ognisty kamyk - 2008-07-21, 16:05

dupa sałata napisał/a:
to wspaniała wiadomość :dj:
nie spodziewałem się tego :klapsy: :klapsy:

no wiadomo że wspaniała :P

loskamillos - 2008-12-02, 20:24

A ja muszę przyznać, że zapomniałem o urodzinach Bjork ;( Wiem, wiem... to niewybaczalne ;]
ognisty kamyk - 2008-12-02, 20:48

loskamillos napisał/a:
A ja muszę przyznać, że zapomniałem o urodzinach Bjork ;( Wiem, wiem... to niewybaczalne ;]

oj oj nieładnie to tak :mruga: :mruga: swoją drogą ci ktorzy namieszali na forum w listopadzie, to wiedzieli kiedy uderzyć. Przez to ominęła nas impreza urodzinowa :|

dupa sałata - 2008-12-03, 00:36

ja też zapomniałem :/

co jeśli weszła na forum i zobaczyła, że nie ma tam moich życzeń? :drama:

fieloryb - 2008-12-03, 07:12

dupa sałata napisał/a:
nie ma tam moich życzeń?

Bjork zna język polski?
Nie wiem, nie wiem...
Tak czy inaczej awaria uniemożliwiła.

dupa sałata - 2008-12-03, 15:31

fieloryb napisał/a:
dupa sałata napisał/a:
nie ma tam moich życzeń?

Bjork zna język polski?

a nie zna? :(

to co z tymi wszystkimi życzeniami które się tutaj na forum pojawiaja? tak na marne zostały napisane? :/

ognisty kamyk - 2008-12-03, 17:28

dupa sałata napisał/a:

to co z tymi wszystkimi życzeniami które się tutaj na forum pojawiaja? tak na marne zostały napisane? :/

na to wygląda dupa.... :przytul: :glaszcze: ;)

DoRis - 2008-12-03, 17:49

przestancie, najglupszy pomysl na swiecie IMO.
dupa sałata - 2008-12-03, 18:52

czyli B. jednak czyta nasze forum ? :veg:
polatucha - 2008-12-03, 19:48

czyta, aby sie dowartosciowac przez porównanie.
dupa sałata - 2008-12-03, 22:03

i sobie myśli "hi hi, ale śmieszny język, niczego nie rozumiem, nie ma to jak islandzki"
COLADeath - 2011-11-21, 00:46

dziś pani bjork obchodzi swoje 46 urodziny :)

wyślijmy jej duchowe sto lat! :)

Baka na gaijin - 2011-11-21, 01:03

COLADeath napisał/a:
dziś pani bjork obchodzi swoje 46 urodziny

:drama:

COLADeath napisał/a:
wyślijmy jej duchowe sto lat!

:bosz:

Ja jej życzę, coby już nie przechodziła tak boleśnie menopauzy, bo kobieta dawno takich schizów nie miała! :D

Retiro - 2011-11-21, 19:18

COLADeath napisał/a:
dziś pani bjork obchodzi swoje 46 urodziny

Jako dzieciak, by uczcić ten dzień, zwykłem odsłuchiwać jej wszystkie kasety =]